Ana Sayfa İletişim Kurum Ekle Giriş
Altın Üye
Bu Kurumun Yöneticisi Misiniz?
Hata Bildir

Küçük Kulüp Çocukevi (Narlıdere)

İzmirNarlıdereNarlıdereSahilevleri Mahallesi

Genel Bilgiler

İletişim

E-Posta:Adres:Ökmen Sk. No: 1/1 Narlıdere / İZMİRTel:0232 441 48 00 İnternet:www.kucukkulup.com.trWeb Sitesini AçSosyal Medya:

Diğer

Kuruluş Yılı:2006Tür:Özel OkulKategori:Anaokulu

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta İçi: - Cumartesi: - Pazar: -

Hakkımızda

Okullarımızın Eğitime ve Öğretime bakış açısındaki temel felsefe, çocuklarımızın yaşamlarının en değerli dönemini, yani “ okul öncesi karakter gelişimi” sürecini okullarımızda geçireceği gerçeğine dayanır.

Okullarımızın uzun yıllara dayalı, derin deneyimlerinden yola çıkarak hazırlanan programları sayesinde çocuklarımız, tüm yaşamları boyunca kendilerine kılavuzluk edecek yaşamsal beceriler kazanırlar. Akademik çalışmalar ile bilgiye aç, meraklı, öğrenmekten zevk alan ve edindikleri bilgiyi kullanabilen öğrenciler olarak yetişmektedirler.

Bizler, yani tüm anne, baba ve eğitimcilerin en büyük dileği çocuklarımızı mutlu, özgüvenli insanlar olarak yaşama hazırlamaktır. Çocuklarımız, okullarımızda karşılaştıkları sevgi, güven, özen ve eğlenceli öğrenme ortamında çocukluklarının tadını çıkartarak, çocuk olma sanatını en keyifli şekilde yaşarlar.

Özellikler

Yaş Grubu

0-2 Yaş 2-3 Yaş 3-4 Yaş 4-6 Yaş 6+ Yaş

Eğitim Yaklaşımı

Montessori Waldorf Reggio Emilia PYP (Primary Years Program) High Scope Bank Street Creative Cirriculum Cooperative GEMS, Çoklu Zeka Kuramı, Değerler

Diğer Eğitimler

Yabancı Dil Eğitimi Kodlama Eğitimi Satranç

Fiziksel Özellikler

Havuz Bahçe Çocuk Parkı Konferans/Tiyatro
Salonu

Hizmetler

Güvenlik Kamera Servis Servis Ablası Servis Öğretmeni Yemekler Kurumumuzda
Yapılmaktadır

Sağlık Hizmetleri

Periyodik Doktor Kontrolü Psikolojik/Pedagojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Doktor Hemşire

Sportif Aktiviteler

Yüzme Yoga Pilates Jimnastik Tenis Binicilik

Sanatsal Aktiviteler

Yaratıcı Drama Bale Dans Müzik Orff Koro

Şubeler (3)

Küçük Kulüp Çocukevi (Karşıyaka)
Karşıyaka/İzmir
1
Küçük Kulüp Çocukevi (Hatay/Esenyalı)
Karabağlar/İzmir
Küçük Kulüp Çocukevi (Küçükyalı)
Konak/İzmir

Konum

Yorumlar

Anaokulu Seçimi

Merhaba, Kızım 3 yaşına geldiğinde kreş arayışına girdik. Bizim için öncelikle güvenebileceğimiz bir kurum olması önemliydi. Bunun için de çocuğumuzu emanet edeceğimiz öğretmenin, üniversitede örgün öğretim okul öncesi öğretmenliği eğitimi almış çok önemliydi; çünkü biz anne babası olarak bazen tek çocukla baş etmekte zorlanırken öğretmen bağırıp çağırmadan, onlarca çocuğu incitmeden onlarla iletişim kurmalı, bizim göremediğimiz noktaları bizimle paylaşmalıydı. Fakat gördük ki bu sayfada adı geçen çoğu anaokulu "lise mezun"larını öğretmen olarak çalıştırıyor. Bunun nedeninin ise daha ucuz içgücü olduğunu öğrendik. Fakat zarar gören bizim çocuklarımız oluyor, ülkemizin geleceği oluyor. Lise mezunu kişiler elbette değerlidir, fakat öğretmenlik yapamazlar,. Anaokulu öğretmeni olmak için üniversite mezunu olmak da yetmez, üniversitede bu alanda eğitim almak gerekir. Üniversitede bu alanda eğitim almış öğretmenler bulmak çok mu zor? İsterseniz bulunur, istemezseniz bahane bulunur...

Derya *****

06.08.2018