Ana Sayfa İletişim Kurum Ekle Giriş
Bu Kurumun Yöneticisi Misiniz?
Hata Bildir

Seyit Ali Onbaşı Anaokulu

AğrıMerkezKazımkarabekir

Genel Bilgiler

İletişim

Adres:Erzurum Cad. Gazi Mah. 620 Sok. AĞRITel:04722161213 İnternet:seyitalionbasianaokulu.meb.k12.trWeb Sitesini Aç

Diğer

Tür:Devlet OkuluKategori:Anaokulu

Fiziksel/Kapasite

Sınıf Sayısı:13Öğretmen Sayısı:13Öğrenci Kapasitesi:360

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta İçi: - Cumartesi: - Pazar: -

Hakkımızda

Vizyon
Milli-Manevi değerlere bağlı,Duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen, kendine güvenen,Kendisi ve çevresiyle barışık, mutlu,İç disiplin ve sorumluluk duygusu gelişmiş,Sosyal ilişkileri güçlü, işbirliği ve takım çalışmasına istekli,Değişik görüş ve düşüncelere saygılı,Yeteneklerini ve yaratıcılığını kullanabilen,Çevreye ve doğaya duyarlı,Müzik ve ritim duygusu gelişmiş,El becerileri gelişmiş,Kendi hakkını ve başkalarının hakkını koruyabilen,Türkçe´ yi doğru ve düzgün kullanabilen çocuklar yetiştirmek

Misyon
Atatürk İlke ve İnkılâplarına bağlı bireyler yetiştirmek, yaşayarak, görerek, deneyerek eğitim yapmak,Gezi, gözlem ve deneylerle öğrenilenleri pekiştirmek,Çocukların gelişim düzeylerini ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak,Serbest zaman etkinlikleri ile çocukların yaratıcılıklarını geliştirmeyi ve sosyalleşmelerini sağlamak,Türkçe dil etkinlikleri ile konuşma, anlatma, dinlenme ve iletişim becerileri kazandırmak,Kavramları öğrenmeye karşı ilgi uyandırmak ve öğrenmeyi zevkli hale getirmek,Çocukları dengeli beslenme ve dinlenmenin ruh ve beden sağlığı için gerekliliğine inandırmak,Farklı materyal ve oyuncaklarla çocuklardaki uyarıcı sayısını arttırmak, Çevre tarafından tercih edilen örnek bir okul olmak, Çocuklarımızı ilköğretime en iyi şekilde hazırlamak,Kişisel bakım alışkanlığını kazandırmak,Eğitim etkinliklerin değerlendirilmesinde belirlenen amaçlara ne ölçüde ulaşıldığının tespiti yapılarak planlamayı bu sonuçlar doğrultusunda yapmak.

Özellikler

Yaş Grubu

0-2 Yaş 2-3 Yaş 3-4 Yaş 4-6 Yaş 6+ Yaş

Eğitim Yaklaşımı

Montessori Waldorf Reggio Emilia PYP (Primary Years Program) High Scope Bank Street Creative Cirriculum Cooperative

Diğer Eğitimler

Yabancı Dil Eğitimi Kodlama Eğitimi Satranç

Fiziksel Özellikler

Havuz Bahçe Çocuk Parkı Konferans/Tiyatro
Salonu

Hizmetler

Güvenlik Kamera Servis Servis Ablası Servis Öğretmeni Yemekler Kurumumuzda
Yapılmaktadır

Sağlık Hizmetleri

Periyodik Doktor Kontrolü Psikolojik/Pedagojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Doktor Hemşire

Sportif Aktiviteler

Yüzme Yoga Pilates Jimnastik Tenis Binicilik

Sanatsal Aktiviteler

Yaratıcı Drama Bale Dans Müzik Orff Koro

Konum

Yorumlar

Yorum Ekle

Kurum ile ilgili görüşlerinizi bizimle paylaşabilir ve/veya kuruma puan verebilirsiniz. * ile işaretlenmiş alanlar zorunludur. Eposta adresiniz yayınlanmayacaktır. Bu bölümden sadece kurum ile ilgili olumlu/olumsuz görüşlerinizi belirtiniz. İş başvurusu vb konular için yapılan yorumlar onaylanmayacaktır.

*

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.