Ana Sayfa İletişim Kurum Ekle Giriş
Hata Bildir

Sihirli Dünyam Kreş ve Gündüz Bakımevi

ManisaŞehzadelerMerkez2. Anafartalar Mahallesi

Genel Bilgiler

İletişim

E-Posta:Adres:2. Anafartalar Mahallesi ,1504 Sokak No :3 ŞEHZADELER / MANİSATel:0236 231 35 46 İnternet:www.sihirlidunyam.com.trWeb Sitesini AçSosyal Medya:

Diğer

Kuruluş Yılı:1997Tür:Özel OkulKategori:Kreş

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta İçi: - Cumartesi: - Pazar: -

Hakkımızda

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ :
Sihirli Dünyam çatısı altındaki bütün çocuklara “Her çocuk özeldir!” ilkesinden yola çıkılarak öğrenci merkezli bir yaklaşım vardır.Atatürk ilkeleri doğrultusunda , Kendine güvenen, özgür ve bağımsız kararlar alıp uygulayabilen, insani değerlere sahip, yaratıcı, girişken, etkili iletişim kurabilen, sorun çözebilen,özgüveni gelişmiş bireyler yetiştirebilmek temel hedefimizdir.

Bu hedefler doğrultusunda; TC. Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitimi Programı’nın yanı sıra High/Scope (Aktif Öğrenme), Değerler Eğitimi, GEMS (Fende ve Matematikte Büyük Araştırmalar) gibi modern eğitim yaklaşımlarından yararlanarak Çoklu Zekâ Kuramına uygun karma bir eğitim programı uygulanmaktadır. Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili etkinlikleri, Fen-doğa etkinlikleri, Oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, müzik etkinlikleri, Tiyatro,Satranç ve ingilizce eğitimi ile öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken Her çocuğun potansiyelinin en üst seviyeye çıkabilmesi için farklı öğrenme aktiviteleri planlanır ve uygulanır.

Özellikler

Yaş Grubu

0-2 Yaş 2-3 Yaş 3-4 Yaş 4-6 Yaş 6+ Yaş

Eğitim Yaklaşımı

Montessori Waldorf Reggio Emilia PYP (Primary Years Program) High Scope Bank Street Creative Cirriculum Cooperative GEMS

Diğer Eğitimler

Yabancı Dil Eğitimi Kodlama Eğitimi Satranç

Fiziksel Özellikler

Havuz Bahçe Çocuk Parkı Konferans/Tiyatro
Salonu

Hizmetler

Güvenlik Kamera Servis Servis Ablası Servis Öğretmeni Yemekler Kurumumuzda
Yapılmaktadır

Sağlık Hizmetleri

Periyodik Doktor Kontrolü Psikolojik/Pedagojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Doktor Hemşire

Sportif Aktiviteler

Yüzme Yoga Pilates Jimnastik Tenis Binicilik

Sanatsal Aktiviteler

Yaratıcı Drama Bale Dans Müzik Orff Koro

Konum

Yorumlar