Ana Sayfa İletişim Kurum Ekle Giriş
Altın Üye
Hata Bildir

DURU ANAOKULU

AnkaraEtimesgutSÜVARİ MAHSüvari

Genel Bilgiler

İletişim

E-Posta:Adres:SÜVARİ MAH 1682.CAD NO:30/ABCD ETİMESGUT/ANKARATel:+90 (312) 244 38 78 +90 (555) 978 24 41

Diğer

Kuruluş Yılı:2013Ücret:10.000-15.000 TLTür:Özel OkulKategori:Kreş, Anaokulu

Fiziksel/Kapasite

Sınıf Sayısı:12Kapalı Alan:300 m2

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta İçi:07:30 - 18:30Cumartesi:KapalıPazar:Kapalı

Hakkımızda

Özel Duru Anaokulu Etimesgut'ta Reggio Emilia Eğitimi Veren Tek Okuldur.Özel Etimesgut Duru Anaokulu , Reggo Emilia ve Montessori ile eğitim veren Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı 10 yıldır eğitim veren okul öncesi kurumudur. Kurucumuz Sevda Tekiz profesyonel eğitim anlayışıyla liderlik etmektedir.Etimesgut, Süvari Mahallesi'nde okulumuzda dinamik yapımız, bol enerjili ve alanında uzman kadromuzla çocukların merak, sorgulama, eğlenme, öğrenme ve araştırmalarına katkıda bulunup geleceğe birlikte adım atıyoruz.Okulda MEB müfredatına uygun eğitim verilmektedir. Okulda her yaş grubu için ayrı sınıf bulunmaktadır. Sınıflar 10 kişiliktir ve çocukların yaş gruplarına uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Özel Etimesgut Duru Anaokulu'nda dışarıdan Psikolog desteği sağlanmaktadır.Etimesgut, Süvari Mahallesinde bulunan Özel Duru Anaokulu öğretmenlerimiz tarafından çocuklarımızın gün içinde yediği yemekleri, yaptığı etkinlikleri ve aktiviteleri velilere günlük karne şeklinde yazıp iletmektedir.Seramik ve Ebru Sanatı, Dans, Bale , Yaratıcı Drama ,İngilizce , Robotik Kodlama, Satranç, Kum Boyama gibi birbirinden farklı atölyelerimizle keyifli vakit geçiriyoruz. Özel Duru Anaokulu'nda çocuklar bir başka keyifli.Sosyal, fiziksel ve zihinsel anlamda çocuğun gelişimini destekleyecek aktiviteler yapılmaktadır. Okul bahçesi, açık ve kapalı oyun alanları ile okul çocuklara keyifli vakit geçirme imkanı sağlamaktadır.Özel Duru Anaokulu Yaz okulu kapsamında çeşitli etkinlikler yürütülmeye devam edilmektedir. Yüzme, At binme, Satranç, Gitar, Tekvando gibi kurslarımız bulunmaktadır.

Etimesgut, Süvari Mahallesi'nde yer alan Özel Etimesgut Duru Anaokulu ’nda “Güne Merhaba“ çemberiyle gün başlar. Okul programımız (07:30- 18:30) saatleri arasındadır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı ile dengeli ve mevsimsel beslenmenin önemini vurgular. Yemekler okul yemekhanesinde temizlik ve hijyen koşulu altında hazırlanmaktadır.

Okula ulaşım servis ile sağlanmaktadır. Özel Duru Anaokulu tam gün ve yarım gün esaslı eğitim hizmeti sunmaktadır.Hadi eğlencemize ortak olmaya sizi de davet ediyoruz.

Özellikler

Yaş Grubu

0-2 Yaş 2-3 Yaş 3-4 Yaş 4-6 Yaş 6+ Yaş

Eğitim Yaklaşımı

Montessori Waldorf Reggio Emilia PYP (Primary Years Program) High Scope Bank Street Creative Cirriculum Cooperative

Diğer Eğitimler

Yabancı Dil Eğitimi Kodlama Eğitimi Satranç

Fiziksel Özellikler

Havuz Bahçe Çocuk Parkı Konferans/Tiyatro
Salonu

Hizmetler

Güvenlik Kamera Servis Servis Ablası Servis Öğretmeni Yemekler Kurumumuzda
Yapılmaktadır

Sağlık Hizmetleri

Periyodik Doktor Kontrolü Psikolojik/Pedagojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Doktor Hemşire

Sportif Aktiviteler

Yüzme Yoga Pilates Jimnastik Tenis Binicilik

Sanatsal Aktiviteler

Yaratıcı Drama Bale Dans Müzik Orff Koro

Konum

Yorumlar