Ana Sayfa İletişim Kurum Ekle Giriş
Hata Bildir

Yeni Dünyam Kreş ve Gündüz Bakımevi

İstanbulKağıthaneKağıthane Merkez

Genel Bilgiler

İletişim

E-Posta:Adres:Kemerburgaz Cd. Merkez Mh. No:30/A Kağıthane-İstanbulTel:+90 (507) 686 03 06 İnternet:www.instagram.com/yenidunyamkresWeb Sitesini AçSosyal Medya:

Diğer

Kuruluş Yılı:2020Ücret:3.000 TL üstüTür:Özel OkulKategori:Kreş, Anaokulu, Çocuk Kulübü

Fiziksel/Kapasite

Binanın Yaşı:3Sınıf Sayısı:3Kapalı Alan:500 m2Açık Alan:250 m2Öğretmen Sayısı:8Öğrenci Kapasitesi:35

Çalışma Gün ve Saatleri

Hafta İçi:07:30 - 18:30Cumartesi:KapalıPazar:Kapalı

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Yeni Dünyam Kreş ve Gündüz Bakımevi olarak; Aile sıcaklığını ve güvenilirliğini hissettiren, alanında başarılı ve kaliteli uzman kadromuzla hizmet veriyoruz.

18-72 ay arası çocukların kabul edildiği merkezimizde modern ve yenilikçi öğretim sistemi ile çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bu amacı gerçekleştirirken de sevgi ve ilgiye dayalı bir ortam sağlıyoruz.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ :

Özel Yeni Dünyam Kreş ve Gündüz Bakımevi, 1 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Kurum, her öğrencinin farklı ve özel olduğunu hissetmesi için sınıf mevcutlarını sınırlı tutmaktadır. Bu sayede eğitimciler, öğrencilerin karakterlerini ve öğrenme şekillerini tanıma ve buna uygun eğitim verme fırsatı yakalamaktadır. Kurum, sahip olduğu fiziksel imkanların çeşitliliğiyle dikkat çekmektedir. Okulun mutfak ve sanat atölyelerinde öğrencilerin yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak aktiviteler düzenlemektedir. Kurumun bahçesi ve oyun alanı ise öğrencilerin arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirmelerine ve oyunlar oynamalarına imkan tanımaktadır. Özel Yeni Dünyam Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin uyku odası ise öğrencilerin öğle uykusundan faydalanmasını sağlamaktadır. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin fiziksel gelişimleri desteklenmektedir. Kurumun yemekhanesi ise öğrencilerin ve velilerin beğenisini toplamaktadır. Organik beslenme hizmeti veren yemekhane sayesinde öğrenciler sağlıklı öğünler tüketirken ebeveynlerin de içi rahat etmektedir. Okul, öğrencilerinin sosyal gelişimlerinin çok yönlü olması adına çeşitli aktiviteler gerçekleştirmektedir. Kurumda düzenlenen beden eğitimi ve jimnastik aktiviteleriyle öğrencilerin okul öncesi döneminde sporla tanışmaları amaçlanmaktadır. Okulda gerçekleştirilen görsel sanatlar, gezi kulübü, dekoratif sanatlar, el sanatları ve origami aktiviteleriyle de öğrencilerin bilişsel gelişimleri desteklenmektedir. Bu sayede öğrencilerin farklı alanlardaki yetenekleri ortaya çıkarılmaktadır.

Özellikler

Yaş Grubu

0-2 Yaş 2-3 Yaş 3-4 Yaş 4-6 Yaş 6+ Yaş

Eğitim Yaklaşımı

Montessori Waldorf Reggio Emilia PYP (Primary Years Program) High Scope Bank Street Creative Cirriculum Cooperative

Diğer Eğitimler

Yabancı Dil Eğitimi Kodlama Eğitimi Satranç

Fiziksel Özellikler

Havuz Bahçe Çocuk Parkı Konferans/Tiyatro
Salonu

Hizmetler

Güvenlik Kamera Servis Servis Ablası Servis Öğretmeni Yemekler Kurumumuzda
Yapılmaktadır

Sağlık Hizmetleri

Periyodik Doktor Kontrolü Psikolojik/Pedagojik Danışmanlık Aile Danışmanlığı Doktor Hemşire

Sportif Aktiviteler

Yüzme Yoga Pilates Jimnastik Tenis Binicilik

Sanatsal Aktiviteler

Yaratıcı Drama Bale Dans Müzik Orff Koro

Konum

Yorumlar